1. Сергій:

  Чудова клініка та професійний персонал;)

 2. Виктория:

  Добрый день! Всей семьей лечимся только у Владимира Владимировича. Супер-стоматолог!!!

 3. Валентин:

  Качеством лечения остался доволен. Цены дешевле, чем в Киеве

 4. Ольга:

  Аліса Валеріївна — перший стоматолог, якого не боїться моя донечка. Дякуємо!

 5. Володимир:

  Вночі розболівся зуб. 15.02.2019 одразу прийшов до цих лікарів. Прийняли без попереднього запису. Дякую. Після обстеження лікар повідомив, що з зубом все добре і нічого не зробив. Абсолютно нічого! Після огляду в лікарні дійсно підтвердилися, що проблема не в зубі, а в лицевому нерві… Ви дійсно спеціалісти! Ми з дружиною одразу зрозуміли, що заробіток для Вас не на першому місці. Рекомендую Вас всім.

 6. Ирина:

  Большая благодарность хирургу Мельничук Виктору Владимировичу! Удаление зуба мудрости прошло в приятной атмосфере и безболезненно!!!👍🏼 всей семьей лечимся только у него!

 7. Лилия:

  Лечили дочке зуб у Алисы Валерьевны, до этого ребенок не открывал рот у стоматологов, но после приема у Алисы Валерьевны с удовольствием приходим на прием!!!

 8. Марічка:

  «приємно здивована професійним підходом молодого спеціаліста клініки, дякую Яні Юріївні за якісну професійну гігієну за адекватною ціною!!! Дуже раджу!!!»

 9. Наталия:

  Долго искала хорошего стоматолога. Приходилось с Киева в Харьков ездить к своему врачу. Теперь наша семья наблюдается у Мельничук Виктора. Прекрасный врач и замечательный человек

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *